SAMSUNG GALAXY A56 5G 256GB/12
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
| Pantalla | 6.7", 1080 x 2340 pixels |
| Procesador | Exynos 1580 2.9GHz |
| Memoria RAM | 8GB/12GB |
| Almacenamiento | 128/256GB |
| Expansión | sin microSD |
| Cámara | Triple, 50MP+12MP +5MP |
| Batería | 5000 mAh |
| OS | Android 15 |