XIAOMI NOTE 14 128/6
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
| Pantalla | 6.67", 1080 x 2400 pixels |
| Procesador | MediaTek Dimensity 7025 Ultra 2.5GHz |
| Memoria RAM | 6GB/8GB/12GB |
| Almacenamiento | 128/256/512GB |
| Expansión | microSD |
| Cámara | Triple, 108MP+8MP +2MP |
| Batería | 5110 mAh |
| OS | Android 14 |