(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
| antalla | 6.7", 720 x 1600 pixels |
| Procesador | Mediatek Helio G99 2.2GHz |
| Memoria RAM | 4GB/6GB/8GB |
| Almacenamiento | 64/128/256GB |
| Expansión | microSD |
| Cámara | Dual, 50MP+2MP |
| Batería | 5000 mAh |
| OS | Android 15 |