SAMSUNG GALAXY A26 5G 128GB
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
| Pantalla | 6.7", 1080 x 2340 pixels |
| Procesador | Exynos 1380 2.4GHz / Exynos 1280 2.4GHz |
| Memoria RAM | 6GB/8GB |
| Almacenamiento | 128/256GB |
| Expansión | microSD |
| Cámara | Triple, 50MP+8MP +2MP |
| Batería | 5000 mAh |
| OS | Android 15 |